Спецефекти

Переглянути наші роботи на YouTube

Наша агенція доклала багато зусиль, щоб ціни у нас були найнижчими,

а доставка та обслуговування по Івано-Франківській області БЕЗКОШТОВНОЮ!

Приймаємо замовлення за телефонами:

+38097-897-37-85 та +38066-864-38-40

Важкий дим

Один із найяскравіших і найновіших спецефектів є важкий дим, який додасть кілька яскравих моментів до танцю і створить справді святковий настрій. Під час першого танцю він низько стелиться по землі, створюючи ефект хмари, наречені ніби танцюють понад небесами, окрилені коханням.

Холодні вогні(феєрверки), холодні фонтани

Один з різновидів піротехніки - підлоговий феєрверк, який можна використовувати як в закритих приміщеннях, так і на ззовні . Шашки холодного вогню розставляють по периметру танцювального майданчика. Після їх запуску виникає стовп з іскор висотою до 2-3 метрів. Тривалість горіння можна регулювати за бажанням замовника від 20 секунд до 1 хвилини. Вогні не обпалюють і не димлять.

Метафан та конфеті

Спеціальна машина повітряним потоком буде подавати золотисте, сріблясте та кольорове конфеті на висоту до 10 метрів. Тривалість залпу - необмежена. Можна використовувати на протязі всього танцю.

Весільна агенція "Millenium" із задоволенням допоможе Вам у виборі спецефекту, проконсультує та разом з Вами створить справжню казку, у яку Ви поринете під час власного першого танцю!