Кенді бар

Солодощі-це те, що завжди радує і дітей, і дорослих. Це просто невід’ємна частина кожного свята. Ми підберемо для вашого свята лише найкращі та найсмачніші смаколики на будь-який смак та гаманець, адже співпрацюємо з найкращими кондитерами. Ми беремо на себе всі турботи із складанням меню, доставки та оформлення солодощів на вашому святі.

Кенді Бар від ВА Millenium - дуже модна і сучасна кулінарна тенденція, яка стає все популярнішою в нашій країні. Це красиво прикрашений стіл в стилі заходу з великою кількістю солодощів: торт, тістечка шу, євродесерти , веріни, кейк попси, кекси, макарони, тірамісу і багато іншого.

Кенді бар може бути виконаний в будь-якому стилі, підлаштовуючись під смаки і вимоги замовника, а також тематику свята. Кенді бари часто замовляють для дітей, адже малюкам завжди хочеться спробувати кілька солодощів за один вечір. Більш масштабний кенді бар можна створити і для весілля, тоді кожен гість зможе знайти свій смаколик і отримати насолоду з келихом шампанського. Гарний весільний Кенді бар перетвориться в оригінальну прикрасу залу, адже спеціально призначений для подібних ласощів стіл шикарно оформляють в стилі заходу.

Candy bar - чудове рішення при виборі ласощів на весілля або будь-яке інше торжество. Багатство фарб і смаку вразить навіть найвибагливішого гурмана, залишивши приємні враження на довгий час. Ми підберемо для вашого свята лише найкращі та найсмачніші смаколики на будь-який смак та гаманець, адже співпрацюємо з найкращими кондитерами. Ми беремо на себе всі турботи із складанням меню, доставки та оформлення солодощів на вашому святі.