Інформація про наше агенство

Про нас

Весільне агентство «Мillenium» - це, перш за все, команда. Команда людей приємних, витончених, різнобічних, що володіють хорошим чуттям і смаком, а головне, що люблять свою справу і щиро переживають за результат. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що процес підготовки буде легким і дуже комфортним, а ваше весілля пройде ідеально і на найвищому рівні! Ми зробимо його солодким і незабутнім!
ЯКЩО У КАЗКАХ ВЕСІЛЛЯМ ВСЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ, ТО З ВЕСІЛЬНОЮ АГЕНЦІЄЮ "Millenium" УСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…

Відповідальність
Наша команда, як ніхто знає, на скільки цей день для Вас важливий. Ми відчуваємо кожне Ваше переживання, відчуваєм Вашу довіру і понад усе прагнемо бути гідними її. Саме тому ми дуже вимогливі до своєї роботи та прагнемо все краще та відповідальніше ставитись до неї. Працюємо для Вас, віддаючи усі сили, наче годинник, за яким ви звіряєте час, але не турбуєтеся про його механізм усередині. Ви просто насолоджуєтеся своїм щасливим днем, а про його ідеальність піклуємося ми.

Любов
Команда весільної агенції " Millenium " працює для любові і з любов’ю. З особливим переживанням піклуємося про кожне весілля, незалежно від його масштабу чи бюджету. Ідеальне весілля- це не вкладені у нього кошти, а душа, натхнення, творчість, відчуття стилю. Ми впевнені, що це свято робить світ кращим. Адже щоразу, коли народжується нова сім’я – на планеті на одне щастя більшає.

Бездоганна репутація – підтверджена багаторічним досвідом і виключно позитивними відгуками наших клієнтів, з якими ми підтримуємо дружні стосунки і після виконання замовлення. Позаяк кожний проект, не залежно від його масштабу, ми виконуємо зі 100% віддачею та натхненням: чи це невеличкий сімейний ювілей, чи грандіозний захід, як відкриття нічного клубу «Tuning hall» у м.Івано-Франківськ Ми працюємо у Івано-Франківську, Калуші, Долині, Рогатині, Стрию, Богородчанах, Надвірній, Коломиї, Косові та по всій Україні.

За 6 років роботи нами проведено більше, ніж 500 свят. Дякуємо нашим клієнтам за довіру і схвальні відгуки!

Ми втілимо ваші мрії в життя